ortana
Üyenin Adı
ORTANA Elektronik Yazılım Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.
Temsilcinin Adı Soyadı ve Görevi
Umut AYDIN
Şirket Müdürü
Üyelik Tarihi
Kurucu Üye
Telefon / Fax
+90 312 592 9100
E mail
umut.aydin@ortana.com
Web adresi
www.ortana.com
Adresi
Kocasinan San Sitesi 1183. Sokak No:37-39 Ostim Yenimahalle ANKARA
Üye Hakkında
ORTANA, 1992 yılında elektronik mühendisleri tarafından kurulmuş, akıllı trafik ve birleşik trafik yönetim sistemleri sağlayıcı öncü firmalardan biridir.

Faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteli yüksek teknoloji ürünlerini tasarımından montajına kadar yurt içi ve yurt dışı müşterilerine sunarak uluslararası bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

ORTANA gerçekleştirdiği ITS ürün ve projeleri, kalite belgesi ile tasdiklenmiş kalite politikası, üretim altyapısı ve insan kaynakları ile uluslararası piyasada sağlam bir yer edinmiştir.

ORTANA, tüm dünyada Değişken Mesaj ve Trafik İşaretleri üreticileri arasında EN12966 sertifikası alan ilk firmadır. ISO9001, TSE ve diğer kalite sertifikaları ile onaylanan otomatik bir üretim hattına sahiptir. Ar-Ge birimi ve kalite test laboratuvarları ile beslenen üretim hattı yüksek hızlı ve kaliteli ürünleri projelere hazırlamaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir alt kuruluşa, Orta Doğu, Yakın Doğu, Güney Doğu Avrupa, Kuzey Avrupa ve Latin Amerika'da temsilciliklere sahiptir.