intetra
Üyenin Adı
İNTETRA Elektrik ve Elektronik San. İç ve Dış Tic. A.Ş.
Temsilcinin Adı Soyadı ve Görevi
Burcu OCAK
Üyelik Tarihi
Kurucu Üye
Telefon / Fax
İ+90 216 456 8640 - 41 / +90 212 456 8642
E mail
burcu.ocak@intetra.com.tr
Web adresi
www.intetra.com.tr
Adresi
Aydınlı Mah. Tem Yanyol Cad. Birlik Organize Sanayi Bölgesi, Batı Caddesi 2.Sokak. No: 4, 34953 Tuzla / İstanbul
Üye Hakkında
İNTETRA Elektronik, 2005 senesinde Akıllı Ulaşım Sistemlerinde dünyadaki yeni teknolojileri Türkiye'ye ithal ederek faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamız 2009 yılından sonra her yıl karının yarısını Ar-Ge faaliyetlerine aktararak Akıllı Ulaşım Sistemleri konusunda üretim çalışmalarına başlamıştır. Kısa sürede başta CE EN 12966 sertifikası olmak üzere birçok uluslararası kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.

Akıllı Ulaşım Sistemlerinde dünya üzerinde gelişen trafik teknolojilerini Türkiye'ye getirerek üreten ve uygulayan bir firma olarak İNTETRA, kısa sürede sektöründeki lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

Bununla da yetinmeyerek 2015 yılı sonlarında bir İNTETRA kuruluşu olan TETRA HGS ile ücret toplama sistemlerinin kurulum ve geliştirilmesi konusunda yeni bir oluşuma daha adım atmış olup, 2016 yılı başından itibaren kendi yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye'de aktif olarak Karayolları Otoyollarındaki HGS bakım ve işletmesini yapmaktadır.

Firma olarak son yıllara damgasını vuran Türkiye'nin en büyük projelerinin başında gelen 3. Köprü ve GOI projelerinde TETRA HGS olarak HGS ücret toplama sistemlerini yerli yazılım ile uygulamış ve geliştirmiş, İNTETRA olarak ise aynı projelerin ITS sistemlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.